نصرالله: طرح «اسرائیل بزرگ» سقوط کرد

4- فارسی (Farsi)

نصرالله: طرح «اسرائیل بزرگ» سقوط کرد/پروژه آمریکا در سوریه شکست می‌خورد و سوریه پیروز می‌شود

دبیرکل حزب الله لبنان در مراسم جشن چهاردهمین سالروز «عید مقاومت و آزادسازی 2000» در شهر «بنت جبیل» از آغاز شکست طرح حمله به مقاومت در منطقه سخن گفت و تاکید کرد که سقوط «پروژه اسرائیل بزرگ» مهمترین دستاورد پیروزی مقاومت در سال 2000 است.

«سید حسن نصرالله» دبیرکل حزب الله لبنان در مراسم باشکوهی که مقاومت اسلامی لبنان، یکشنبه چهارم خرداد در شهر «بنت جبیل» واقع در جنوب این کشور برگزار کرد، اعلام کرد که شکست طرح حملات آمریکا و غرب به مقاومت در منطقه آغاز شده است طرح این کشور در سوریه شکست خواهد خود و سوریه و محور مقاومت بزودی پیروز خواهند شد.

نصرالله تاکید کرد: در این جبهه پایداری شده است. سقوط این طرح [جنگ علیه سوریه و مقاومت] آغاز شده است. به شما می‌گویم که طرح جنگ سوریه شکست خواهد خورد و سوریه و محور مقاومت و امت اسلامی پیروز خواهند شد و اجازه نخواهند داد که طرح آمریکایی، ایده‌ها و برنامه‌هایش بر ما تحمیل شود. آن روز خواهد آمد که همه در آن بایستند زمانیکه همه حقایق آشکار شود و همه ملت‌ها و دولت‌های منطقه بروند و از سوریه و مردمش به دلیل ایستادگی‌شان و پیروزی‌شان تشکر کنند. زیرا آنان بعدا خواهند فهمید که سوریه با ایستادگی خودش چه خطراتی را دفع کرد و چه پیادمدهایی را از کل منطقه بخصوص از فلسطین دور کرد.

http://farsnews.com/newstext.php?nn=13930304001644#sthash.96XwE61f.dpuf

Write a comment

Comments: 0